Manager asociat (m/f)

Sunteți un profesionist motivat și cu experiență. Aveți talent pentru conducere și un ochi atent pentru eficiență și calitate? Atunci te căutăm pe tine!

Descrierea postului:

În calitate de manager, sunteți responsabil pentru grupul nostru de lucrători din producție și sunteți punctul de contact al clientului nostru în atelier. Sunteți responsabil pentru procesul zilnic de lucru și încercați să îl optimizați. Veți gestiona o echipă de angajați și vă veți asigura că procesele de producție se desfășoară fără probleme și îndeplinesc cele mai înalte standarde de calitate.

Cerințele postului:

  • Sunteți flexibil în ceea ce privește orele și zilele de lucru, deoarece gama de activități este în continuă schimbare.
  • Aveți o atitudine proactivă la locul de muncă.
  • Sunteți în posesia permisului de conducere B.
  • Vorbiți cel puțin engleza sau olandeza. Este de preferat să vorbiți și limba turcă, bulgară sau ucraineană, datorită componenței grupului de angajați pe care îl veți gestiona.

Noi vă oferim:

  • Un loc de muncă provocator și variat într-o companie și într-un mediu de lucru dinamic.
  • Spațiu pentru dezvoltare și creștere personală.
  • Un salariu de 750,00 EUR net pe săptămână
  • De asemenea, vă punem la dispoziție o mașină pentru dvs. și câțiva dintre colegii dvs. cu care să vă deplasați la serviciu.

Sunteți executivul pe care îl căutăm și doriți un loc de muncă în care puteți face cu adevărat o diferență și în care sunteți important în creșterea pe care o facem ca o companie? Atunci răspundeți rapid la acest post vacant, astfel încât să vă puteți începe noul viitor chiar de mâine!

Partajați acest post vacant prin

Candidați pentru un loc de muncă la ONS?

Mai degrabă aplicați prin telefon la ONS la:

Sau trimiteți ONS un e-mail cu CV-ul dvs. la:

Middels onderstaand formulier kun je direct solliciteren op de functie 'Manager asociat (m/f)'. Vergeet jouw CV niet toe te voegen!
Încărcați CV-ul dvs. (.pdf sau .docx)