Asistent administrativ (m/f)

La sediul nostru din Monster, suntem în căutarea unui asistent administrativ suplimentar care să se alăture echipei noastre!

Descrierea postului:

Veți avea grijă de aprobarea orară a tuturor angajaților, asigurând plata corectă a salariilor.

Cerințele postului:

  • Sunteți flexibil în ceea ce privește orele și zilele de lucru, deoarece gama de activități este în continuă schimbare.
  • Aveți o atitudine proactivă la locul de muncă.
  • Vorbiți cel puțin limba olandeză.
  • Aveți cel puțin cunoștințe de bază de Excel, Word și Outlook.
  • Puteți lucra independent.
  • Aveți un mare simț al responsabilității.

Noi vă oferim:

  • Un loc de muncă provocator și variat într-o companie dinamică.
  • Spațiu pentru dezvoltare și creștere personală.
  • Un salariu de 600,00 EUR net pe săptămână.
  • Un loc de muncă prietenos, cu colegi drăguți.

Sunteți în căutarea unei slujbe de birou care să nu fie plictisitoare? Atunci răspundeți rapid la acest post vacant pentru a vă putea începe noul viitor chiar de mâine!

Partajați acest post vacant prin

Candidați pentru un loc de muncă la ONS?

Mai degrabă aplicați prin telefon la ONS la:

Sau trimiteți ONS un e-mail cu CV-ul dvs. la:

Middels onderstaand formulier kun je direct solliciteren op de functie 'Asistent administrativ (m/f)'. Vergeet jouw CV niet toe te voegen!
Încărcați CV-ul dvs. (.pdf sau .docx)